Interia kupuje Antyweb.pl. Serwis będzie częścią Grupy Polsat Plus

Antyweb.pl dołącza do Grupy Polsat Plus. Jeden z najważniejszych serwisów w Polsce piszący o polskim i światowym internecie stanie się częścią Interia.pl.

70% udziałów w spółce Antyweb nabędzie Interia, a pozostałe 30% pozostaje w rękach dotychczasowych właścicieli serwisu.

Kim jest Grzegorz Marczak w Antyweb.pl

Grzegorz Marczak, założyciel, twórca i redaktor naczelny serwisu pozostaje w Antyweb.pl. Będzie nadal kierował serwisem i odpowiadał za kwestie redakcyjne.

?Bardzo cieszę się, że Antyweb pozyskał tak silnego i znaczącego partnera na rynku mediów w Polsce. Współpraca  z Grupą Polsat Plus i różnego rodzaju przyszłe synergie to dla Antyweb.pl wejście na kolejny poziom w rozwoju serwisu. Liczę na dużo ciekawych wspólnych projektów i zaangażowaną współpracę. (…) ? – powiedział Grzegorz Marczak, założyciel i właściciel Antyweb.pl

Krótka historia portalu Antyweb.pl

Antyweb.pl to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych poświęconych nowym technologiom. Strona została założona w 2006 jako blog prowadzony jednoosobowo przez Grzegorza Marczaka. W 2011 roku Antyweb pozyskał finansowanie. Pozwoliło to na zbudowanie efektywnie działającego pełnowymiarowego serwisu i przełożyło się na znaczące wzrosty odwiedzin i przychodów.

O czym pisze Antyweb.pl?

Zakres tematyczny artykułów obejmuje obszary elektroniki konsumenckiej, gamingu, nowych mediów, branży IT, startupów, nauki oraz telekomunikacji. Obecnie z serwisem współpracuje ponad 15 autorów.

źródło: Plus