Smartfony Infinix w Plusie. Na początek w sprzedaży model NOTE 30 Pro

Plus wprowadził do oferty smartfony Infinix. Pierwszym dostępnym w Plusie smartfonem tego producenta jest Infinix NOTE 30 Pro 8/256 GB.

Marka Infinix jest obecna w Polsce od września 2022 roku. Spośród dostępnych urządzeń Infinix seria NOTE cieszy się największą popularnością wśród polskich odbiorców.

Aktualizacja (05.04.2024): Podany model nie jest jeszcze dostępny w sklepie internetowym na stronie Plus.pl.

Pierwszy dostępny w Plusie model tej marki to Infinix NOTE 30 Pro 8/256 GB.

Infinix NOTE 30 Pro jest wyposażony w baterię 5000 mAh i obsługuje ładowanie przewodowe o mocy 68 W oraz bezprzewodowe o mocy 15 W. Ekran AMOLED 6,67″ obsługuje częstotliwość odświeżania 120 Hz. Jest wyposażony w główny aparat 108 Mpx oraz przedni aparat o rozdzielczości 32 Mpx z przednią lampą błyskową. Za dźwięk odpowiadają podwójne głośniki z dźwiękiem od JBL.

Smartfon wyposażono w technologię All-Round FastCharge zapewnia bezpieczne i szybkie ładowanie, a także możliwość ładowania zwrotnego i obejściowego. Z kolei technologia Ultra Power Signal (UPS) wspiera korzystanie ze smartfona w miejscach ze słabym zasięgiem, jak windy czy miejsca położone pod ziemią – poprawia jakość sygnału sieci komórkowej do 20%, a Wi-Fi nawet do 100%.

Infinix NOTE 30 Pro jest sprzedawany w zestawie z etui, szkłem ochronnym na ekran, słuchawkami, ładowarką przewodową, kablem USB oraz ładowarką indukcyjną 15 W.

W ofercie sieci Plus jest dostępny w kolorach czarnym (Magic Black) oraz złotym (Variable Gold) w ramach oferty abonamentowej oraz bez abonamentu.

źródło: Plus