Heyah wprowadza prawdziwy no limit w Heyah na abonament

Od 21 lipca (wtorek) użytkownikom oferty Heyah na Abonament z pakietem Smart XL operator proponuje dwie nowe usługi: nielimitowany internet Smart oraz nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne.

Usługa „Nielimitowany Internet Smart” dla abonentów Heyah polega na możliwości korzystania z krajowej pakietowej transmisji danych w ramach mobilnego internetu bez limitu w zakresie objętości transmitowanych danych i szybkości transmisji. Usługa dostępna jest wyłącznie dla użytkowników pakietu Smart XL, którzy mogą korzystać z niej bezpłatnie przez pierwsze trzy miesiące. Po tym okresie opłata będzie wynosiła 19,99 zł miesięcznie. Z usługi można korzystać wyłącznie w telefonie komórkowym/smartfonie o czym operator informuje w punkcie 4 regulaminu promocji:

Abonent może korzystać z Usługi wyłącznie w telefonie komórkowym z Kartą SIM związaną z Umową, której dotyczą niniejsze warunki.

Również 19,99 zł kosztuje druga nowa usługa „Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne”, która dostępna jest ze wszystkimi pakietami Smart S, M, L i XL w Heyah Abonament. Regulamin promocji do pobrania na stronie Heyah.pl.

Dla użytkowników pakietu Smart XL maksymalna końcowa opłata z aktywną usługą „Nielimitowany Internet Smart” wynosi 49,98 zł przez pierwsze 3 miesiące, a po tym czasie 69,97 zł. Powyższa cena dotyczy klientów, którzy aktywują fakturę elektroniczną i wyrażą zgody marketingowe, w innym przypadku należy doliczyć do abonamentu opłatę w wysokości 9,98 zł/m-c. Opłata aktywacyjna wynosi 0 zł. Z oferty mogą skorzystać nowi klienci, przenoszący numer od dotychczasowego operatora (MNP) lub przechodzący z oferty Heyah na kartę.

No limit oraz usługę nielimitowanych połączeń w pakiecie Smart XL można aktywować, wpisując w swoich smartfonach odpowiednie kody:

  • Nielimitowany internet – *140*797# (oraz przycisk nawiązania połączenia),
  • Nielimitowane połączenia – *140*798# (oraz przycisk nawiązania połączenia).

W standardowej cenie 29,99 zł w pakiecie Smart XL otrzymamy zawsze 10 GB internetu miesięcznie.

Heyah Abonament z usługą Nielimitowany Smart Internet na stronie Heyah.pl

Zobacz również: Dwa razy więcej internetu w Heyah Smart Abonament

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: T-Mobile, fot. T-Mobile