Heyah 01 – nowa oferta w subskrypcji z gwarancją warunków przez rok

Heyah 01 to nowa oferta w formie subskrypcji za 39 zł. Płatność odbywa się co 60 dni. A to oznacza, że co drugi miesiąc jest za darmo.

Klienci, którzy zdecydują się na subskrypcję Heyah 01 do końca tego rok mogą korzystać z takiej formuły płatności przez minimum 12 miesięcy. Rachunek miesięczny za usługi Heyah 01 wynosi tylko 18,50 zł.

Co wchodzi w skład pakietu Heyah 01?

W ramach oferty Heyah 01 użytkownicy otrzymują kompletny abonament bez długiej umowy. W pakiecie są nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne w kraju, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz internet z limitem 20 GB danych na 30 dni. Przez pierwsze 12 miesięcy całość kosztuje 39 zł, a płatność pobierana jest raz na dwa miesiące.

W jaki sposób można zamówić subskrypcję Heyah 01?

Ofertę Heyah 01 można zamówić zdalnie na stronie sklep.heyah.pl i w kilku prostych krokach podpisać umowę. Tożsamość potwierdzamy zdalnie poprzez bank lub za pomocą usługi mojeID. W następnej kolejności podpinamy kartę płatniczą. Potem wskazujemy formę odbioru karty SIM – np. w paczkomacie lub poprzez kuriera.

Nowa oferta Heyah 01 to model subskrypcyjny, znany z platform VOD, takich jak Netflix czy Amazon Prime Video.

Jeżeli zechcemy wyłączyć subskrypcję możemy to zrobić w kilka chwil poprzez aplikację „Moja Heyah”. Za pomocą aplikacji można zarządzać subskrypcją, sprawdzić wystawione faktury, a także uruchomić opcje dodatkowe.

źródło: T-Mobile