HBO świętuje 50 lat. Jakie atrakcje dla widzów platformy streamingowej HBO Max

Z tej okazji HBO rozpoczyna kampanię Fifty Years of Firsts, w której prezentowany będzie bogaty dorobek HBO.

HBO to pierwsza telewizja premium. Amerykańska stacja rozpoczęła nadawanie 8 listopada 1972 roku. Na rynku polskim HBO jest obecne od 26 lat.

Urodziny #HBO50. Co przygotowała platforma HBO dla subskrybentów?

Przez 50 dni poprzedzających jubileusz, HBO opublikuje wyjątkowe materiały. Premierowe trailery, zdjęcia dokumentujące kulisy produkcji, nie publikowane nigdy wcześniej materiały filmowe, fragmenty scenariuszy i inne ciekawostki dotyczące nowych produkcji HBO Originals.

Kampania rozpoczyna się wraz z opublikowaniem specjalnego wideo z szóstego odcinka serialu Ród smoka. Materiał zapowiada premierę tego odcinka w najbliższy poniedziałek w HBO i HBO Max.

Widzowie będą mieli możliwość zobaczenia premierowych materiałów z najnowszego serialu HBO The Last of Us, drugiego sezonu produkcji Lakers: Dynastia zwycięzców, trzeciego sezonu We?re Here, drugiego sezonu serialu Biały lotos, trzeciej części Prawych Gemstonów, czwartego sezonu Sukcesji i wielu innych.

Świętowanie jubileuszu odbędzie się na platformie HBO Max oraz na profilach HBO w mediach społecznościowych. Przy użyciu hasztagu #HBO50 wraz z fanami, nadawca powróci do najpopularniejszych seriali, najgłośniejszych scen i ulubionych bohaterów.

W wydzielonej sekcji HBO w HBO Max można obejrzeć 50 kultowych seriali HBO

W listopadzie sekcja zmieni nazwę na HBO50. Lista ma obejmować najważniejsze oryginalne tytuły od HBO. Wybrane piloty seriali, stand-upy, wciągające historie, głośne dokumenty, filmy i mini-seriale.

W listopadzie w kanałach linearnych HBO, przypomniane zostaną kultowe seriale HBO. Szczegóły programowe zostaną podane już niedługo.

źródło: HBO