HBO Max zmienia się w Max. Jakie zmiany dla abonentów Plusa?

11 czerwca br. serwis streamingowy HBO Max zmienia się w Max.

Wraz ze zmianą nazwy, dostawca serwisu Max (HBO Europe s.r.o.), wprowadzi trzy pakiety bazowe: Podstawowy, Standard, Premium.

Abonenci Plusa nadal będą mogli korzystać z serwisu HBO Max ale już pod nową nazwą Max (Dostęp Max w Plus). Cena usługi nie zmieni się, a dane logowania do platformy Max pozostaną te same.

Zmiany w dostępie do HBO Max dla klientów Plusa:

  • Abonenci, którzy mają usługę Dostępu HBO Max na czas oznaczony (np. umowy na 12 lub 24 miesiące) otrzymają dostęp do pakietu Premium.
  • Abonenci posiadający usługę Dostępu HBO Max lub stanie się ona usługą na czas nieoznaczony (np. od 13 albo 25 miesiąca w zależności od zawartej umowy) lub jest aktywowana w wersji podstawowej (usługa cykliczna na czas nieoznaczony), otrzymają dostęp do pakietu Standard. W promocji abonenci z pakietem Standard będą mieć automatycznie przyznany pakiet Premium do 31 stycznia 2025 r.

Osoby, które nie akceptują powyższych zmian, mają prawo zrezygnować z Dostępu HBO Max (bez zachowania terminu wypowiedzenia), w ciągu 30 dni od daty ich wprowadzenia (tj. od 11.06.2024).

źródło: Plus