HBO GO w Plusie

Od 3 września br. Plus jako pierwszy operator mobilny w Polsce umożliwia zakup dostępu do serwisu HBO GO (internetowy serwis wideo na żądanie).

Klienci Plusa, którzy od 3 września podpiszą nową umowę lub przedłużą umowę w ofertach JA+ Abonament (taryfy głosowe z internetem) lub JA+ Internet LTE z abonamentem (taryfy mobilnego internetu) za min. 49,99 zł uzyskają możliwość korzystania z serwisu HBO GO przez dwa miesiące w prezencie. Po tym okresie mogą zrezygnować z usługi lub nadal z niej korzystać za dodatkową opłatą.

Z serwisu HBO GO jako usługi dodatkowej mogą również skorzystać klienci Plusa będący w trakcie abonamentu na usługę głosową z Internetem lub Internet.

Standardowa cena usługi HBO GO w Plusie to 30 zł miesięcznie, natomiast cena w promocjach to 20 zł miesięcznie.

HBO GO z abonamentem komórkowym JA+ lub internetem mobilnym JA+ LTE W Plusie

Jeśli podpisałeś umowę za min. 49,99 zł/m-c po 3.09.2015 r. otrzymasz HBO GO przez 2 miesiące w prezencie po tym czasie opłata będzie wynosić 10 zł lub 20 zł w zależności od wybranej oferty.

Jeśli podpisałeś umowę przed 3.09.2015 r. opłata za usługę HBO GO wyniesie 30 zł miesięcznie.

Wszyscy, którzy zakupią HBO GO do końca roku będą mogli korzystać z nielimitowanej transmisji danych do strony internetowej lub aplikacji serwisu. Dzięki temu podczas oglądania materiałów nie będą zużywać pakietów internetowych ani ponosić dodatkowych kosztów związanych z korzystaniem z tego serwisu. Z usługi można korzystać łącząc się także za pośrednictwem dowolnego łącza internetowego np. WiFi.

Aby aktywować usługę wystarczy wysłać SMS-a ze swojego numeru w Plusie pod bezpłatny numer 8038 o treści AKT HBOGO. Następnie, po potwierdzeniu zgody na warunki dostępu do serwisu, Klient otrzymuje SMS z kodem umożliwiającym rejestrację na www.hbogo.pl lub w aplikacji HBO GO pobranej na swój smartfon albo tablet.

Aktywacji można też dokonać łącząc się z sieci Plus ze stroną www.plus.pl/hbogo i podając adres e-mail. Wówczas kod umożliwiający rejestrację wysyłany jest na adres e-mail. Dzięki temu Klienci Plus Internetu będą mogli w łatwiejszy sposób włączyć usługę.

Po założeniu konta w serwisie HBO GO klienci uzyskują dostęp do pełnej biblioteki filmów i seriali oraz do kanału HBO HD. Każdy może do serwisu podpiąć do czterech urządzeń w ramach tej samej lub różnych platform sprzętowych (smartfon, tablet, PC, smart TV, dekoder), z możliwością jednoczesnego oglądania na dwóch urządzeniach.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Plus, fot. HBO GO