Gwarancja najniższych cen smartfonów w T-Mobile

20. marca T-Mobile wprowadza gwarancję cen wybranych modeli telefonów. Są one dostępne w ofercie ztaryfami Rodzina, które oferują klientom optymalne pakiety usług w zależności od wysokości wybranego abonamentu. Gwarancja ceny telefonów obowiązuje przy porównaniu ceny do zbliżonej oferty konkurencji. Jeżeli mimo tego klient znajdzie zakupiony telefon w lepszej cenie u konkurencji otrzyma od T-Mobile zwrot różnicy w cenie w postaci upustu na abonament. Promocja ważna do 31.05.2013 r.

Zasady gwarancji najniższej ceny w promocji T-Mobile:

  • Gwarancja najniższej ceny telefonu dotyczy nowych aktywacji usług głosowych abonamentowych
  • Przyznany upust nie łączy się z dodatkowymi rabatami, upustami i zniżkami przyznanymi w ramach warunków oferty promocyjnej
  • Porównanie cen dotyczy telefonów umieszczonych na liście pełnej dostępności u każdego operatora oraz dotyczy ofert promocyjnych ogólnie dostępnych w punktach sprzedaży
  • Do porównania cen przyjęto te same długości zawieranego kontraktu oraz te same wartości abonamentu (różnica w wysokości abonamentu może wynieść 5% zł z VAT)
  • Gwarancja najniższej ceny nie dotyczy cen poniżej 1 zł
  • Porównanie cen promocyjnych telefonów dotyczy wyłącznie dnia, w którym zawierany jest kontrakt.

Zasady rekompensaty:
W przypadku, jeśli cena promocyjna telefonu jest wyższa w T-Mobile niż u innego operatora telefonii komórkowej, konsumentowi przysługuje rekompensata w postaci: upustu na abonament udzielanego przy wystawianiu faktury przez cały okres umowy terminowej – 24 miesięcy. Suma upustów w tym okresie będzie równa wskazanej różnicy w cenie.

W celu przyznania rekompensaty należy zgłosić się do punktu sprzedaży T-Mobile z umową i fakturą za zakupiony sprzęt. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku rekompensata będzie przyznana w ciągu maksymalnie 21 dni od dnia złożenia wniosku. Abonent może wystąpić o przyznanie rekompensaty maksymalnie w ciągu 14 dni od podpisania umowy. Rekompensata przyznawana jest wyłącznie na żądanie klienta.

Klienci, którzy chcą zmienić operatora (MNP) i korzystać już teraz z nowego telefonu od T-Mobile nie muszą czekać do zakończenia aktualnej umowy. T-Mobile przygotował dla nich rozwiązanie, które pozwala na otrzymanie nowego telefonu nawet 6 miesięcy przed jej zakończeniem. Do tego czasu klient nie ponosi opłat abonamentowych związanych z umową zawartą z T-Mobile.

Promocyjna wyprzedaż telefonów w sklepie T-Mobile.pl

W standardzie klienci otrzymają w ofercie minutowej w zależności od wysokości abonamentu od 150 minut do wszystkich sieci krajowych. W ofercie multimedialnej oprócz pakietu minut klienci otrzymują możliwość swobodnego korzystania z internetu z pakietami danych 500 MB, 1 GB oraz 2 GB w zależności od wybranej wysokości abonamentu.

T-Mobile: Taryfy Rodzinne – oferta minutowa i multimedialna

Wybrany abonament można  rozszerzać o dodatkowe usługi w promocyjnych cenach. Dla klientów zainteresowanych dużym pakietem SMS-ów T Mobile proponuje 100 000 SMS-ów za 1,99 zł miesięcznie. Innym rozwiązaniem jest możliwość aktywowania Sieci Rodzinnej, która oferuje każdemu z członków sieci 2000 minut również w cenie 1,99 zł. Oznacza to, że numery osób, które klient zaprosi do Sieci Rodzinnej otrzymują całkowicie bezpłatnie 2000 minut na rozmowy z pozostałymi członkami Sieci Rodzinnej. W tej samej cenie można aktywować Pakiet 44 640 minut pozwalający na praktycznie nieograniczone połączenia na krajowe numery stacjonarne.

MNP: Przenoszenie numeru do T-Mobile – oferta i promocje dla przenoszących numer od innego operatora

Aktualna lista telefonów objętych gwarancją ceny, stan na 20.05.2013: Nokia Asha 203, LG Swift L3, Samsung S5610, Samsung Galaxy Y, Nokia Asha 302, Samsung Galaxy mini 2, Nokia 603 z usługą „MyWallet”, LG Swift L5, Sony Xperia E, Samsung Galaxy Ace 2, Sony Xperia J, HTC Desire X i Samsung Galaxy S III mini.

źródło: T-Mobile