Groupon obniżający abonament w Orange o 30% lub 300 zł do wydania

Aktualizacja (20.01.2014): Oferta z grouponem obniżającym abonament w Orange o 30% została wyprzedana. Pozostałe dwie opcje są nadal dostępne.

Na Groupon.pl pojawiła się specjalna oferta w ramach której kupujący otrzymuje bon obniżający abonament w Orange o 30% lub 300 zł do wydania na Grouponie po aktywacji umowy.

Groupon obniżający abonament w Orange o 30% kosztuje 19 zł.

Groupon można wykorzystać na jedną z poniższych opcji:

 1. Rabat 30% na abonament dla wszystkich klientów w planach taryfowych Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo – nowe umowy, przeniesienie numeru i przedłużenie aktywnych umów
 2. Doładowanie kwotą 300 zł konta użytkownika na Groupon.pl celem wykorzystania na dowolne zakupy na portalu po zawarciu nowej umowy lub przeniesienia numeru do Orange (cena grouponu 19 zł)
 3. Doładowanie kwotą 100 zł konta użytkownika na Groupon.pl celem wykorzystania na dowolne zakupy na portalu po przedłużeniu dotychczasowej umowy (cena grouponu 9 zł).

Zakupione groupony ważne są do 30.01.2014 r. Bon można wykorzystać wyłącznie przy aktywacji abonamentu w planach taryfowych Smart Plan Halo i Smart Plan Multi w Orange. Promocja dostępna jest na Groupon.pl pod tym adresem.

Noworoczna wyprzedaż smartfonów w Orange. Nokia Lumia 925 taniej o 900 zł w Smart Planie Multi 89,90 zł

źródło: Groupon.pl

8 Replies to “Groupon obniżający abonament w Orange o 30% lub 300 zł do wydania”

 1. W tym momencie rozpoczynam się zastanawiać co robi Orange. Czy nie za dużo stracił klientów czy to może chęć sięgnięcia po nowych klientów tą drogą?

 2. Czy groupon obniżający abonament o 30% mozna wykorzystac w salonie orange czy tylko na orange.pl

  • Tylko w sklepie Orange.pl, szczegóły dot. realizacji kuponu znajdują się na stronie z ofertą na Grouponie. Odnośnik jest zamieszczony w tekście newsa.

 3. Gdyby ktoś miał do sprzedaży ów rabat na abonament, to proszę o kontakt (napisz tutaj w komentarzu).

 4. Czy w tej ofercie obniżenia abonamentu o 30% można było dobrać sobie telefon? czy zostały zwiększone opłaty za telefony w związku z „promocją?

  • groupon uprawnia do zniżki abonamentu o 30% w ofercie Smart Plan Halo lub Smart Plan Multi i to jedyna różnica w porównaniu ze standardową ofertą Orange. Z promocji Orange dla powyższych taryf korzysta się na normalnych zasadach podając jedynie kod zniżowy w trakcie zamówienia w sklepie internetowym. Telefony (urządzenia) przy korzystaniu z grouponu kupuje się według obowiązującego wszystkich cennika.