Google Stadia w Polsce. Subskrypcja premium kosztuje 39 zł/mies.

7 grudnia Stadia oficjalne debiutuje w Polsce.

Google Stadia to platforma działająca w chmurze, która pozwala grać w najlepsze tytuły i kolekcje gier. W ciągu najbliższych 24 godzin będzie można zarejestrować się na stadia.com i uzyskać darmowy dostęp do usługi.

Wystarczy mieć adres poczty w usłudze Gmail. Po zarejestrowaniu użytkownik może od razu grać online.

Wszyscy nowi użytkownicy mogą skorzystać z bezpłatnego miesiąca Stadia Pro – subskrypcji premium, która obejmuje też darmowe gry. Dodatkowo każdy subskrybent otrzyma 10% rabatu na zakup pierwszej gry w sklepie Stadia – np. Cyberpank 2077.

Stadia is now available in even more countries! Check out our blog for the latest countries added and all the details: https://goo.gle/3mUIyML ????????????????

Opublikowany przez Stadia Poniedziałek, 7 grudnia 2020

Do korzystania z Google Stadia zalecana jest minimalna szybkość internetu wynosząca 10 Mb/s.

Urządzeniami do grania mogą być: telefon, komputer, kontroler i Chromecast Ultra. Przeczytaj jak przygotować się do korzystania z usługi Stadia.

Każdy tytuł dodany do konta na Stadia Pro, będzie dostępny tak długo, jak pozostaje się abonentem. Co miesiąc udostępniane będą też kolejne bezpłatne gry. Sama subskrypcja kosztuje 39 zł miesięcznie, a zrezygnować z niej można w dowolnym momencie. 

Subskrypcją Stadia Pro można zarządzać w przeglądarce i w aplikacji Stadia na urządzeniu mobilnym.

Zobacz również: Specjalna oferta w Play z okazji premiery gry Cyberpunk 2077

źródło: Google