Dwa razy więcej internetu w Heyah Smart Abonament

Zobacz również: Dwie nowe usługi nielimitowany internet Smart i nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne w Heyah Abonament

Od 6 lipca br. dostępna jest nowa oferta w Heyah na Abonament. W ramach wprowadzonej oferty promocyjnej użytkownicy do każdego z pakietów Smart otrzymują teraz podwojone pakiety internetowe – od 2 GB do 10 GB miesięcznie:

  • Pakiet Smart S 9,99 zł – 2 GB 1 GB,
  • Pakiet Smart M 14,99 zł – 4 GB 2 GB
  • Pakiet Smart L 19,99 zł – 6 GB 3 GB
  • Pakiet Smart XL 29,99 zł – 10 GB 5 GB

W cenie pakietu Smart L lub Smart XL abonent otrzymuje również możliwość korzystania z portalu społecznościowego Facebook bez taryfikacji za transmisję danych.

Oferta skierowana jest do nowych klientów lub przenoszących numer od innego operatora (MNP) oraz do użytkowników Heyah na kartę w ramach migracji z zachowaniem numeru telefonu. Oferta dostępna jest także w ramach migracji dla wybranych abonentów Heyah Mix. Z oferty mogą skorzystać obecni abonenci Heyah pod warunkiem zmiany posiadanego pakietu na inny.

Regulamin promocji można pobrać ze strony Heyah.pl.

Nowa oferta Heyah na abonament obowiązująca od 06.07.2015:

Pakiet Smart XS Smart S Smart M Smart L Smart XL
Opłata miesięczna 4,99 zł 9,99 zł 14,99 zł 19,99 zł 29,99 zł
Internet w cenie pakietu 2 GB 4 GB 6 GB 10 GB
Facebook bez limitu Facebook bez limitu
SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych 0,14 zł Nielimitowane SMS-y do krajowych sieci komórkowych
MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych 0,18 zł Nielimitowane MMS-y do krajowych sieci komórkowych
Usługa „Gwarancja” Gwarancja nieprzekroczenia limitu wydatków na połączenia głosowe do sieci komórkowych w wysokości 29,99 zł
Minuta połączenia do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych 0,29 zł

Opłata abonamentowa doliczana do każdego pakietu Smart wynosi 9,98 zł i może być pomniejszona o następujące rabaty:

  • Rabat za aktywną opcję f@ktura w wysokości 4,99 zł,
  • Rabat za zgody marketingowe w wysokości 4,99 zł.

W ramach usługi „Gwarancja” (w pakiecie Smart M, Smart L lub Smart XL) ustalony jest limit wydatków na połączenia głosowe do krajowych sieci komórkowych w wysokości 29,99 zł (rozliczany w jednym cyklu rozliczeniowym). W ramach limitu wydatków za połączenia głosowe na numery komórkowe w Polsce naliczane są opłaty do wysokości 29,99 zł.

Do limitu wydatków w usłudze „Gwarancja” nie są wliczane połączania na numery stacjonarne, usługowe, o podwyższonej płatności, międzynarodowe oraz połączenia realizowane w roamingu. Koszt połączenia głosowego do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne w kraju wynosi 0,29 gr/min.

Opłata aktywacyjna za przyłączenie do sieci wynosi 0 zł. Umowy zawierane są na czas nieoznaczony (okres wypowiedzenia 30 dni).

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Heyah, T-Mobile (inf. prasowa)