Doładuj z abonamentu – nowa usługa w T-Mobile

Od 24 czerwca klienci abonamentowi w T-Mobile mogą korzystać z nowej usługi „Doładuj z abonamentu”, która umożliwia doładowanie konta każdemu użytkownikowi korzystającemu z telefonu na kartę w T-Mobile lub Heyah.

„Doładuj z abonamentu” oferuje abonentom usług T-Mobile możliwość zasilenia środkami konta użytkownika korzystającego z usług przedpłaconych w sieci T-Mobile oraz Heyah. Klient zleca doładowanie ze swojego telefonu na abonament, a kwota doładowania zostaje doliczona do jego najbliższej faktury. Dla wygody abonentów stale zasilających konta przedpłacone T-Mobile oferuje cykliczne doładowanie, dzięki któremu można zlecić przelanie raz w miesiącu określonej kwoty na konto przedpłacone.

Operator umożliwia zasilenie konta kwotą doładowania od 5 zł do 50 zł. Dzienny limit łącznej kwoty doładowań dokonanych w ramach usługi to 150 zł z VAT, miesięczny – 500 zł z VAT.

Wraz z uruchomieniem usługi „Doładuj z abonamentu” abonenci będą mogli zlecać doładowania za pośrednictwem aplikacji SIMextra, SMS-em, kodem USSD oraz poprzez aplikację MiBOA (iOS, Android).

W ramach usługi abonenci T-Mobile mogą zlecać cykliczne comiesięczne doładowanie:

  • Wysyłając SMS o treści KWOTA DOŁADOWANIA.NUMER DOŁADOWYWANY pod numer 80117
  • Wpisując kod *117* KWOTA DOŁADOWANIA*NUMER DOŁADOWYWANY#
  • Po wejściu do aplikacji MiBOA i wybraniu ikony „Doładuj numer na kartę” wystarczy wpisać numer i wybrać kwotę doładowania

W ramach usługi abonenci T-Mobile mogą zlecać jednorazowe doładowanie:

  • Wysyłając SMS o treści KWOTA DOŁADOWANIA.NUMER DOŁADOWYWANY pod numer 80116
  • Wpisując kod *116* KWOTA DOŁADOWANIA*NUMER DOŁADOWYWANY#
  • Po wejściu do aplikacji MiBOA i wybraniu ikony „Doładuj numer na kartę” wystarczy wpisać numer i wybrać kwotę doładowania

źródło: T-Mobile

One Reply to “Doładuj z abonamentu – nowa usługa w T-Mobile”

  1. Doładowuję tak zarówno jeden z telefonów jak i mobilny internet. Od kilku lat. Co więc w tym takiego nowego?