Disney+ ile kosztuje roczna subskrypcja. Jakie filmy i seriale obejrzymy w Disney+

Ponad 800 filmów i ponad 1000 seriali z obszernej biblioteki tytułów. Do tego 150 oryginalnych produkcji, tak przedstawia się oferta Disney+ w Polsce.

14 czerwca subskrybenci Disney+ uzyskają dostęp do seriali ze świata Gwiezdnych Wojen: „Księga Boby Fetta” czy obu sezonów „The Mandalorian”. W Disney+ znajdzie się cała saga Skywalkerów, ze wszystkimi dziewięcioma Epizodami Gwiezdnych Wojen dostępnymi w jednym miejscu.

Na fanów czeka ponad 40 filmów Marvela, w tym nominowanych do Nagrody Akademii filmów „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”, „Eternals”, „Avengers: Koniec gry” i „Kapitan Marvel” oraz ponad 60 seriali z tego uniwersum, w tym „Moon Knight”, „Loki” i „WandaVision”.

Ponad 300 tytułów ze studia Disneya i Pixar

użytkownicy zobaczą całą serię „Toy Story”, filmy „Co w duszy gra” i nominowany do Nagrody Akademii film „Luca”, „Nasze magiczne Encanto” (Walt Disney Animation Studio) i „Cruella” z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon.

Filmy dokumentalne National Geographic, takie jak „Na ratunek: Misja w jaskini” (The Rescue) i „Free Solo”, autorstwa nagrodzonych Oscarem reżyserów i producentów E. Chaia Vasarhelyia i Jimmy’ego China. Popularne serie National Geographic, takie jak „Świat według Jeffa Goldbluma” („The World According To Jeff Goldblum”) i „Gordon Ramsay: Świat na talerzu”.

Subskrybenci będą mogli oglądać popularny serial komediowy „Zbrodnie po sąsiedzku” („Only Murders in the Building”), seriale „Pam i Tommy” oraz „The Kardashians”. Wszystkie 33 sezony „Simpsonów” oraz wszystkie dotychczasowe sezony Grey?s Anatomy: „Chirurdzy „, „9-1-1” i „Czarno to widzę” („Black-ish”) czy „Family Guy: Głowa rodziny”.

Biblioteka Disneya to dostęp do klasyków: „Kopciuszek”, „Zaplątani”, „Księżniczka i żaba” czy „Mała syrenka”. Najnowszych hitów kinowych: „Raya i ostatni smok” oraz „Mulan (2020)”. W ofercie są setki seriali, filmów krótkometrażowych i programów Disney Channel.

Polscy fani mogą już teraz skorzystać z oferty powitalnej Disney+ w cenie 229,90 zł.

Disney+ w specjalnej subskrypcji rocznej będzie dostępny tylko do północy 13 czerwca. Kupując ofertę powitalną Disney+ subskrybenci mogą z niej korzystać przez 12 miesięcy w cenie 8. Standardowa cena w momencie uruchomienia usługi wynosi 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł za roczną subskrypcję.

Jak skorzystać z oferty powitalnej Disney+?

  • Zarejestruj swój e-mail do 14 czerwca 2022 na stronie: https://www.preview.disneyplus.com
  • Do 14 czerwca otrzymasz e-mail (do 24 godzin po rejestracji) z linkiem do oferty,
  • Kliknij link w mailu, wprowadź informacje dotyczące płatności i rozpocznij oglądanie.

Subskrypcję można anulować w każdej chwili.

źródło: Disney+