Kolekcja Discovery+ już na Playerze

Na platformie VOD – Player.pl ruszyła kolekcja discovery+. Użytkownicy otrzymali wyłączny dostęp do produkcji własnych Discovery pod marką discovery+ Originals.

Od 8 grudnia subskrybenci Playera mogą obejrzeć dotychczasowe odcinki swoich ulubionych serii Discovery. Oferta obejmie łącznie 2000 godzin treści, w tym produkcje własne pod marką discovery+ Originals, przygotowane specjalnie z myślą o widzach korzystających z platformy VOD. Biblioteka będzie stale wzbogacana o kolejne tytuły.

Programy Discovery będą dostępne w serwisie online na życzenie.

Programy w ofercie discovery+ zostały pogrupowane według ulubionych kategorii:

  • „Gorączka złota”,
  • „Dzika Alaska”,
  • „Przygoda i odkrywanie”,
  • „Lifestyle”,
  • „Kryminalne zagadki”,
  • „Ciekawość”.

To intuicyjne i czytelne rozwiązanie ma ułatwiać poznawanie nowego i powiązanego tematycznie kontentu.

discovery+ znajdzie się w ofercie płatnej serwisu.

Wprowadzenie programów z serwisu discovery+ na Playera jest elementem globalnej strategii firmy, która poszerza i integruje swoją ofertę cyfrową. Równolegle Discovery będzie nadal rozwijać istniejące kanały telewizyjne. Na wiosnę stacje należące do TVN Grupa Discovery szykują aż kilkadziesiąt premierowych tytułów.

W grudniu 2020 r. użytkownicy Playera będą mogli obejrzeć trzy nowe serie discovery+ Originals. Będą to dwie globalne produkcje „Estonia – katastrofa na morzu” i „Największa tajemnica Mount Everest„. Czy przygotowana specjalnie dla polskich widzów „Pasja na krawędzi” z Bartkiem Ostałowskim.

Kolekcja Discovery+ na Playerze jest dostępna już od 15 zł w pakiecie START VOD.

W promocji świątecznej można skorzystać ze zniżki i zamówić pakiet START VOD nawet 50% taniej. Jest to dostęp w cenie 30 zł przez 120 dni (4 miesiące). Oferta obowiązuje do 31.12.2020 r.

źródło: TVN