Cyfrowy Polsat: Nowe taryfy, nielimitowany mobilny internet i nowa promocja Multimedia 2w1

Od 28 maja br. Cyfrowy Polsat wprowadza do swojej oferty internetowej nowe Taryfy Multimedialne, w ramach których korzystanie z wybranych treści w internecie, w tym wideo, stron WWW oraz serwisów społecznościowych nie pomniejsza pakietu GB.

Operator wprowadzi również do sprzedaży nowe urządzenia: tablet – Huawei MediaPad 10 FHD i router Huawei B593u z wbudowanym modemem LTE.

Cała nowa oferta mobilnego internetu, umożliwia klientom wybór spośród 6 pakietów danych: 1 GB za 14,90 zł/mies., 3 GB za 29,90 zł/mies., 10 GB za 49,90 zł/mies., 15 GB za 59,90 zł/mies., 20 GB za 79,90 zł/mies. i 25 GB w dwóch wariantach cenowych – 99 zł/mies. i 119 zł/mies. – w zależności od wybranych opcji dodatkowych.

Już przy abonamencie za 49,90 zł użytkownik może bez ograniczeń korzystać z serwisów społecznościowych: m.in. facebook.com, nk.pl, linkedin.com, goldenline.pl. Wybierając o 10 zł wyższą opłatę miesięczną, zyska również możliwość nielimitowanego przeglądania stron WWW. W abonamentach za 79,90 zł i 99,90 zł przewidziano ponadto dodatkowy pakiet danych do wykorzystania na oglądanie wideo w ramach m.in. serwisów ipla i HBO GO (dla obydwu pakietów) oraz youtube.com, myspace.com/video i innych (dla pakietu za 99,90 zł). Przy wyborze abonamentu za 119 zł można bez ograniczeń oglądać filmy w internecie, a transfer związany z korzystaniem z popularnych serwisów wideo nie pomniejszy pakietu danych, podobnie jak przeglądanie stron WWW i korzystanie z serwisów społecznościowych.

huawei-mediapad-tablet-1Nowe Taryfy Multimedialne zapewniają użytkownikom nawet dwumiesięczny dostęp do pakietu iplaMix bez żadnych opłat, który umożliwia obejrzenie 30 filmów fabularnych, transmisji z najlepszych wydarzeń sportowych na żywo w jakości HD i premier popularnych seriali Telewizji Polskiej. Po zakończeniu okresu promocyjnego i zapoznaniu się z produktem klient może zrezygnować z pakietu iplaMix lub korzystać z niego nadal, płacąc 10 zł/mies. Użytkownicy najwyższego abonamentu pakiet iplaMix otrzymują bez opłat na cały okres umowy.

Abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, którzy zdecydują się skorzystać z nowej Taryfy Multimedialnej mogą otrzymywać co miesiąc dodatkowo nawet 5 GB danych w prezencie do wybranych przez siebie pakietów.

Z Taryfami Multimedialnymi dostępne jest całe portfolio modemów i routerów oferowanych przez Cyfrowy Polsat, w tym  modemy LTE obsługujące prędkość do 150 Mb/s.

Również od  28 maja br. Cyfrowy Polsat wprowadza do oferty internetowej nowe urządzenie – router Huawei B593u z wbudowanym modemem LTE, a wraz z nim dodatkową promocję Multimedialna 2w1. Dzięki niej użytkownik w ramach jednego abonamentu i jednego pakietu danych może korzystać z usługi na dwóch kartach SIM.

Nowa propozycja dedykowana jest osobom, które poszukują internetu do domu, do zastosowań stacjonarnych, ale jednocześnie dysponują urządzeniami mobilnymi i chciałyby korzystać z Internetu także poza domem, np. na wakacjach, spacerze, zakupach lub w delegacji. W nowej promocji w ramach jednego pakietu i abonamentu zyskają dostęp do usługi w takim samym zakresie na dwóch kartach SIM.

Promocja Multimedialna 2w1 jest dostępna z nowymi Taryfami Multimedialnymi i pakietami: 10 GB za 49,90 zł/mies., 15 GB za 59,90 zł/mies., 20 GB za 79,90 zł/mies. i 25 GB w dwóch wariantach cenowych – 99 zł/mies. i 119 zł/mies. – w zależności od wybranych opcji dodatkowych. Abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu mogą otrzymać co miesiąc dodatkowo nawet 5 GB danych w prezencie do wybranych przez siebie pakietów.

Nowa promocja sprawia, że nielimitowany dostęp do stron WWW, wideo i serwisów społecznościowych zapewniany przez nowe Taryfy Multimedialne jest teraz możliwy na dwóch urządzeniach jednocześnie bądź w ramach domowej sieci Wi-Fi i wybranego urządzenia mobilnego. Użytkownik sam decyduje gdzie, na jakim urządzeniu i w jakim zakresie korzysta z posiadanego pakietu danych, za który wnosi jedną opłatę abonamentową.

Router Huawei B593u, który pozwala na stacjonarne łączenie się z internetem w domu posiada wbudowany modem LTE umożliwiający pobieranie danych z szybkością do 100 Mb/s. W promocji od pakietu 20 GB jest on udostępniany już za 1 zł na start.

W ramach promocji Multimedialna 2w1 dostępny jest także zestaw składający się z modemu LTE – Huawei E398 lub ZTE MF821 i routera Edimax LT-6408n.

Huawei MediaPad 10 FHD jest to pierwszy model tabletu w ofercie operatora z wbudowanym modemem LTE umożliwiającym pobieranie danych z szybkością do 150 Mb/s. Urządzenie będzie dostępne w ofercie Cyfrowego Polsatu już za 0 zł na start.

Wraz z tabletem Huawei MediaPad 10 FHD dostępny będzie pakiet 3 GB danych (nawet 8 GB dla abonentów usługi telewizyjnej Cyfrowego Polsatu) z miesięcznym abonamentem 29,90 zł. Tablet będzie można kupić na raty, a użytkownik poruszając się w określonych przedziałach, będzie mógł zdecydować o liczbie rat do spłacania i dostosować elastycznie swój wybór do możliwości finansowych. Minimalnie może to być 12 rat, maksymalnie aż 36. Umowa sprzedaży ratalnej umożliwia również wcześniejszą spłatę wszystkich lub kilku rat.

źródło: Cyfrowy Polsat