CANAL+ uruchamia wypożyczalnię filmów online. Nowy serwis VOD z dostępem dla wszystkich

CANAL+ udostępnia swoje biblioteki VOD dla wszystkich i uruchamia nową usługę PREMIERY CANAL+.

Usługa PREMIERY CANAL+ działa w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Od teraz można w jednym miejscu legalnie wypożyczać polskie i zagraniczne hity filmowe, dokumenty czy premierowe produkcje kinowe.

W bibliotece usługi znalazło się na początek ponad 120 wyselekcjonowanych filmów od największych studiów i dystrybutorów filmowych. W kolejnych tygodniach oferta poszerzy się o blisko pół tysiąca nowych hitów.

PREMIERY CANAL+ uzupełnia ofertę serwisu CANAL+ telewizja przez internet o funkcjonalność wypożyczalni filmów na żądanie (VOD).

Przy logowaniu do PREMIERY CANAL+ można wykorzystać te same dane, co w przypadku logowania do serwisu CANAL+ telewizja przez internet lub założyć nowe konto na stronie premiery.canalplus.pl.

Biblioteki PREMIERY CANAL+ są otwarte dla wszystkich, a filmy można wypożyczać bez płatnej subskrypcji CANAL+ przez internet lub umowy na usługi telewizyjne.

Użytkownicy CANAL+ przez internet widzą na ekranie startowym nową zakładkę ?Premiery?, która pozwala przeglądać ofertę płatnych treści na żądanie z katalogu PREMIERY CANAL+.

Canal+ wprowadził nową usługę telewizję i VOD w subskrypcji.

https://youtu.be/6DMMFIrPKtQ

Najlepsze treści dostępne w jednym miejscu

PREMIERY CANAL+ gromadzą w jednym miejscu produkcje największych studiów i dystrybutorów filmowych, w tym m.in. Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures, Cineman, Kino Świat, Best Film, Next Film, Kino Polska, TVP czy Telewizji Polsat.

Z nowej usługi można skorzystać w przeglądarkach internetowych na stronie premiery.canalplus.pl.

Za wypożyczeniu filmu można wygodnie płacić kartą (Visa, MasterCard), BLIK lub przelewem online pay-by-link.

W najbliższych tygodniach CANAL+ udostępni dedykowaną aplikację PREMIERY CANAL+ na urządzenia mobilne Android i iOS, smartTV Samsung (Tizen), LG (webOS), Android TV oraz Apple TV. Aplikacje mobilne będą wspierać technologię Google Cast i Air Play.

źródło: Canal+