CANAL+ powalczy z Netflix. Nowa usługa łączy telewizję i VOD w ofercie subskrypcyjnej

Platforma CANAL+ wprowadza usługę subskrypcyjną z dostępem do telewizji i biblioteki VOD.

CANAL+ to nowa usługa dostarczająca treści z wybranych kanałów na żywo, filmy, seriale, sport, programy informacyjne, dokumenty oraz programy na życzenie. To wszystko z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i ekranach oraz z płatnością w modelu subskrypcyjnym.

CANAL+ oferuje pierwszy miesiąc całkowicie bezpłatnie.

W nowej usłudze będzie można w wygodny sposób pauzować, przewijać i wznawiać wydarzenia emitowane na żywo oraz odtwarzać treści archiwalne i powtórki meczów.

Z usługi CANAL+ można korzystać na dowolnym urządzeniu. Wystarczy dostęp do internetu oraz podpięcie karty płatniczej. Przez pierwszy miesiąc testowanie CANAL+ jest całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

W CANAL+ każdy może odtwarzać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, swobodnie przełączać się między ekranami, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego.

Z CANAL+ będzie można skorzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz przez Apple TV. Dodatkowo produkt wspiera technologię AirPlay oraz Google Cast.

platformy na których jest dostępny serwis canal+: android tv, apple tv, przeglądarki internetowe firefox, google chrome, safari, google cast, airplay, aplikacje mobilne na android i ios

Płać tylko za to, co lubisz oglądać

Oferta CANAL+ została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne oraz pakiet FREE. Użytkownik może je dowolnie konfigurować i zmieniać:

FREE – pakiet darmowy z treściami z kanałów tematycznych CANAL+.

FILM (50 ZŁ) – premiery największych hitów kinowych oraz najpopularniejsze polskie i światowe seriale. Dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców takich jak CANAL+, HBO czy Filmbox

SPORT (50 ZŁ) – transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych z Polski i ze świata na kanałach: CANAL+ SPORT, Eleven Sports, Sportklub HD i Fightklub HD.

FUN&INFO (25 ZŁ) – newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla całej rodziny – m.in. TVN24, National Geographic, Paramount czy FOX.

KIDS (10 ZŁ) – animacje, bajki i programy dla dzieci. Bogata kolekcja takich nadawców kanałów jak m.in. Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play.

canal+ pakiety ceny kanały

Więcej szczegółowych informacji o rejestracji i samej ofercie znajduje się na https://ogladaj.canalplus.pl.