Świąteczne promocje i Black Week w CANAL+. Pakiety kanałów na święta

CANAL+ przygotował promocję Black Week, która jest dostępna razem z ofertą świąteczną dla klientów zainteresowanych pakietami płatnej telewizji.

W ramach Black Week w CANAL+ można dostać dekoder 4K za 0 zł i otrzymać bon Sodexo 100 zł. Podczas składania zamówienia należy użyć kodu PREZENT na www lub infolinii.

Podana powyżej cena 0 zł to cena aktywacji i najmu dekodera 4K UltraBox+. Oferta jest dostępna z wybranymi pakietami TV satelitarnej w dniach 20-27.11.2023 r.

Box Sodexo 100 zł można otrzymać przy zakupie pakietu TV, z wyłączeniem pakietu Entry+. Promocja trwa również do 27.11 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły i regulamin na stronie canalplus.pl.

Pierwszą świąteczną propozycją CANAL+ jest dostęp do paczki CANAL+ Seriale i Filmy z pakietem telewizji Entry+, która z okazji świąt jest oferowana za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące i 25 zł/mies. przez pozostały okres zobowiązania. Tak skonstruowana oferta pozwala na dostęp do 71 kanałów telewizyjnych oraz 6 kanałów premium CANAL+.

Dzięki dostępowi do CANAL+ online klienci wybierający powyższa ofertę otrzymają również dostęp do 49 kanałów oraz bogatych bibliotek VOD ze swojej oferty na dowolnym urządzeniu – telefonie, komputerze, tablecie, aplikacji na telewizorach Samsung, LG, Android TV oraz Apple TV.

CANAL+ Seriale i Fimy z pakietem Relax+ oferuje dostęp do 89 kanałów telewizyjnych (59 online) lub z pakietem Extra+, w którym znalazło się aż 161 kanałów telewizyjnych (123 online). Tutaj również obowiązuje promocja 0 zł przez pierwsze trzy miesiące. Po tym okresie ceny zmienią się odpowiednio na 35 zł/mies. i 65 zł/mies. przez pozostały okres zobowiązania.

Klienci poszukujący sportowych emocji mogą zamienić paczkę CANAL+ Seriale i Film na paczkę CANAL+, która oprócz znakomitych seriali i filmów oferuje dodatkowo dostęp do kanałów sportowych CANAL+ SPORT, na których można śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy, Premier League (dwa wybrane mecze), LaLiga EA Sport, Ligue 1 Uber Eats, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej, NBA czy oglądać tenisowe turnieje WTA Tour.

Paczkę CANAL+ można kupić z pakietem Entry+, Relax+ i Extra+. już od 45 zł/mies. i tak jak w przypadku wszystkich ofert telewizji satelitarnej otrzymać w cenie dostęp do serwisu CANAL+ online na niemal dowolnym urządzeniu.

Oferta telewizji satelitarnej CANAL+ i pakiety kanałów

Pierwsza z nich oferuje dostęp do paczki CANAL+ SPORT z pakietem kanałów Entry+ w cenie 70 zł/mies. Paczka gwarantuje dostęp do pełnej oferty sportowej z kanałów CANAL+ oraz kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

Druga to dostęp do paczki CANAL+ z pakietem kanałów Entry+ oraz HBO, Netflixa oraz FilmBOX za 100 zł/mies.

Podane ceny pakietów zawierają rabaty: 5 zł/mies. za wyrażenie zgód marketingowych i 5 zł/mies. za e-rachunek i terminową płatność. Ceny te nie uwzględniają opłaty miesięcznej za najem dekodera. Umowa na 24 miesiące.