Telewizja CANAL+ w nowych ofertach na Black Week

Krótko po ogłoszeniu ofert świątecznych CANAL+ startuje z kolejnymi promocjami na dostęp do pakietów telewizji. Tym razem z okazji trwającego Black Week.

Z okazji Black Week CANAL+ oferuje dostęp do paczki CANAL+ Seriale i Filmy z pakietami telewizji satelitarnej za 0 zł przez pierwsze trzy miesiące, dekoderem 4K DualBOX+ w ofercie za 0 zł i bez opłaty aktywacyjnej oraz dostępem do CANAL+ online dla każdego klienta bez dodatkowych opłat.

Wszyscy abonenci CANAL+ decydujący się na dowolną ofertę telewizji satelitarnej otrzymują dostęp do serwisu CANAL+ online bez dodatkowych opłat. Oferta kanałów dostępnych w serwisie jest uzależniona od posiadanego pakietu płatnej telewizji.

Wybierając najbogatszy pakiet, można w serwisie uzyskać dostęp nawet do ponad 150 kanałów telewizyjnych na żywo i tysięcy godzin filmów i seriali. Serwis jest dostępny na niemal dowolnym urządzeniu – komputerze, telefonie, tablecie oraz jako aplikacja na telewizory Samsung, LG, Android TV i Apple TV. Tym sposobem swoje ulubione filmy i seriale można mieć zawsze ze sobą.

Z serwisu można korzystać również na terenie Unii Europejskiej.

źródło: CANAL+