CANAL+ z Netflix i HBO w specjalnych promocjach na święta

CANAL+ ruszył ze świątecznymi promocjami. Od teraz CANAL+, NETFLIX i HBO w jednym pakiecie zamówimy za 50 zł/mies.

W najnowszej promocji CANAL+ oferuje nowy pakiet telewizyjny z dostępem do CANAL+, HBO, HBO GO i NETFLIX. Wszystkie usługi zostały zebrane w atrakcyjnej paczce ze wspólnym rachunkiem w cenie już od 50 zł/mies. Promocyjna opłata obowiązuje przez pierwsze 3 miesiące.

Klienci, którzy korzystają już z subskrypcji Netflixa, w łatwy sposób zintegrują konto zachowując swój profil, historię oglądania i ulubione. Do serwisu Netflix można wejść z poziomu dekodera.

Cztery pakiety telewizyjne do wyboru z CANAL+ z Netflix i HBO:

Entry+ z CANAL+, NETFLIX (Plan Standard), HBO (63 kanały, 29 HD, 7 kolekcja VOD, 39 kanałów online) w cenie 50 zł/mies. przez pierwsze 3 miesiące, następnie 70 zł/mies.

Relax+ z CANAL+, NETFLIX (Plan Standard), HBO (86 kanałów, 47 HD, 12 kolekcji VOD, 53 kanałów online) w cenie 50 zł/mies. przez pierwsze 3 miesiące, następnie 89,99 zł/mies.

Optimum+ z CANAL+, NETFLIX (Plan Standard), HBO (132 kanały, 84 HD, 35 kolekcji VOD, 90 kanałów online) w cenie 50 zł/mies. przez pierwsze 3 miesiące, następnie 109,99 zł/mies.

Extra+ z CANAL+, NETFLIX (Plan Standard), HBO (158 kanałów, 104 HD, 54 kolekcji VOD, 115 kanały online) w cenie 50 zł/mies. przez pierwsze 3 miesiące, następnie 119,99 zł/mies.

Ceny po rabacie 10 zł/mies. Umowa zawierana jest na 24 miesiące, przy zamówieniu online możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni.

Wszystkie paczki są dostępne z dekoderem 4K UltraBOX+ lub modułem CAM CI+ ECP 4K.

CANAL+ online za 0 zł na dowolnym urządzeniu 

Abonenci korzystający z pakietów CANAL+ z HBO i NETFLIX otrzymują dostęp do serwisu CANAL+ online bez dodatkowych opłat.

Canal+ Online umożliwia oglądanie wybranych kanałów na żywo, kolekcje VOD ze swojej oferty abonamentowej bez limitu godzin.

źródło: CANAL+