Bezpłatne zdjęcie blokady simlock w telefonie za przeniesienie numeru do Orange

Orange wprowadził nową promocję „Przenieś Numer do Orange” w ramach której Abonentowi przysługuje usługa bezpłatnego zdjęcia SIMlock oraz rabat na opłatę aktywacyjną i rabat 100% na kwotę wybranego abonamentu przez jeden lub trzy pełne okresy rozliczeniowe:

  • w przypadku wyboru 12 miesięcznego okresu zobowiązania – przez jeden pełny okres rozliczeniowy,
  • w przypadku wyboru 20 lub 24 miesięcznego okresu zobowiązania – przez jeden pełny okres rozliczeniowy
  • w przypadku wyboru kwoty abonamentu równej 29,90 zł lub przez trzy pełne okresy rozliczeniowe w przypadku kwoty większej lub równej 39,90 zł, tj. nie ponosi opłaty abonamentowej przez jeden lub trzy pełne okresy rozliczeniowe w zależności od kwoty abonamentu.

W ramach promocji, abonent, może również otrzymać bonus w postaci dodatkowych 20% minut (opłata aktywacyjna 10 zł).

Klienci wybierający plan taryfowy Smart Plan na Rozmowy 79,90 lub Smart Plan 89,90 otrzymują bezpłatne usługi Nielimitowane Rozmowy oraz Nielimitowane SMS-y na okres 3 pierwszych cykli rozliczeniowych.

Abonent, który dokona przeniesienia numeru za pośrednictwem telesprzedaży do taryf Smart Plan na Rozmowy (Smart Plan Halo), Smart Plan (Smart Plan Multi), Smart Plan Mix i wybierze abonament 39,90 zł lub wyższy, otrzyma Rabat: 100% na Kwotę abonamentu na 6 pełnych okresów rozliczeniowych, w przypadku zawarcia umowy na okres zastrzeżony 24 miesięcy.

Bezpłatne zdjęcie SIMlock dotyczy tylko i wyłącznie telefonu zakupionego wraz z Umową.

Regulamin promocji „Przenieś Numer do Orange” obowiązuje od 18 grudnia 2012 do odwołania.