Amazon Prime w Play

Klienci abonamentowi Play otrzymali możliwość włączenia Amazon Prime za 10,99 zł miesięcznie.

W ramach Amazon Prime można korzystać z bezpłatnej i szybkiej dostawy produktów z amazon.pl, serwisu Amazon Prime Video z filmami i serialami, dostępu do darmowych gier na PC w ramach Prime Gaming oraz specjalnych ofert z Prime Exclusive Deals.

Bezpłatna i szybka dostawa

Członkowie Amazon Prime otrzymują możliwość bezpłatnej, krajowej dostawy nawet na następny dzień bez minimalnej wartości zamówienia. Obejmuje ona miliony artykułów z ponad 30 kategorii, np. elektronika, komputery, książki, moda, dom i kuchnia, narzędzia, artykuły sportowe, zabawki.

Amazon Prime Video

Użytkownicy Amazon Prime otrzymują nieograniczony dostęp do Amazon Prime Video – platformy streamingowej z popularnymi filmami i programami telewizyjnymi oraz serialami Amazon Original TV:

Członkowie Amazon Prime mogą oglądać wybrane tytuły na swoich urządzeniach w domu, pobrać je za pomocą aplikacji na telefon lub tablet i oglądać bez dostępu do internetu.

Prime Gaming – świat gier i wyjątkowych prezentów dla ich fanów

Prime Gaming to popularna na całym świecie platforma dla fanów gier. W ramach usługi można otrzymać darmowe gry na PC, ekskluzywną zawartość w grach oraz darmową miesięczną subskrypcję Twitch.

Prime Exclusive Deals – specjalne oferty na najpopularniejsze marki

Członkowie Amazon Prime otrzymują również dostęp do najlepszych ofert od popularnych marek. W tym atrakcyjne zniżki podczas Amazon Prime Day.

Klienci, którzy do tej pory nie korzystali z promocji Amazon, mogą wypróbować Amazon Prime bez kosztów przez 30 dni.

Każdy klient posiadający abonament telefoniczny lub internetowy w Play może wygodnie aktywować usługę poprzez aplikację Play24. A w przypadku użytkowników posiadających PLAY NOW TV zrobią to poprzez dekoder TV BOX.

Użytkownicy, którzy mieli już włączoną usługę Amazon Prime Video za 25 zł miesięcznie automatycznie zyskali dostęp do Amazon Prime w niższej cenie – 10,99 zł/mies.

Więcej szczegółów na temat oferty znajduje się na stronie play.pl.

źródło: Play