Amazon Prime w Polsce za 49 zł na rok. Darmowe dostawy, usługi Prime Video i Prime Gaming w cenie

Abonament Amazon Prime jest dostępny w Polsce. Klienci Amazon mogą już korzystać z darmowych i szybkich dostaw, wybranych okazji i rozrywki za 49 zł rocznie.

Program Amazon Prime oferuje szybkie i darmowe dostawy nawet następnego dnia, bez minimalnej wartości zamówienia. Usługa dotyczy produktów oznaczonych logo Prime. Przesyłki są realizowane bezpośrednio do domu, paczkomatów lub punktów odbioru.

Amazon wprowadza w Polsce usługę Amazon Prime.

Amazon Prime obejmuje także dostęp do filmów i seriali Prime Video, darmowe gry PC i comiesięczną subskrypcję kanału Twitch na Prime Gaming.

Klienci mogą wypróbować Amazon Prime, rejestrując się na bezpłatny, 30-dniowy okres próbny na stronie amazon.pl/prime. Po zakończeniu okresu próbnego, koszt Prime wynosi 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

W ramach Amazon Prime kupujący mogą korzystać z darmowej dostawy nawet następnego dnia, która obejmuje miliony produktów oznaczonych logo Prime. W ofercie są znane polskie marki, takie jak Yope, Zelmer, Gerlach, Trefl czy Krosno, jak i największych światowych producentów, m.in. Apple, Samsung, Under Armour, Maybelline, LEGO, Philips, L?Oreal Paris, Puma, Bose, HP i Lenovo.

Amazon Prime obejmuje miliony produktów w ponad 30 kategoriach – od artykułów sportowych, elektroniki, kosmetyków i książek, po smartfony i zabawki.

Korzyści z Amazon Prime dla klientów www.amazon.pl w Polsce:

  • Darmowa dostawa: Darmowa i szybka dostawa bez minimalnej wartości zamówienia, obejmująca miliony produktów z ponad 30 kategorii, np. elektronika, komputery, książki, moda, dom i kuchnia, narzędzia, artykuły sportowe, zabawki.
  • Prime Video: Popularne filmy i seriale, oryginalne produkcje serialowe, np. Jack Ryan, Dobry Omen, The Boys oraz wyróżnione nagrodami Emmy seriale Fleabag i Wspaniała Pani Maisel. Do tego dochodzą oryginalne produkcje filmowe Amazon, takie jak Książę w Nowym Jorku 2, Kolejny film o Boracie, Bez Skrupułów, Wojna o jutro i Hanna. Szeroki wybór seriali dokumentalnych o tematyce sportowej: Wszystko albo nic: Tottenham Hotspur, Wszystko albo nic: Manchester City, When Eagles Dare: Crystal Palace F.C., Make Us Dream, Take Us Home: Leeds United i Inside Borussia Dortmund.
  • Prime Gaming: Członkowie Amazon Prime mogą zdobywać darmowe nagrody w swoich ulubionych grach mobilnych, komputerowych i na konsolę od takich wydawców jak np. Riot, Rockstar Games, czy EA. Ponadto, otrzymują co miesiąc subskrypcję kanału Twitch oraz bezpłatny pakiet gier, które pozostają już na ich koncie.
  • Wyjątkowe okazje: Specjalne oferty na produkty najpopularniejszych marek.

źródło: Amazon Polska