6 miesięcy abonamentu gratis dla przenoszących numer do Orange (MNP)

Sieć komórkowa Orange przedłużyła do 31.03.2015 r. promocję „100% rabatu przez 6 miesięcy dla klientów przenoszących numer z innej sieci”. Z oferty tak jak dotychczas można skorzystać wyłącznie podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem sieci Orange (telesales) lub w sklepie internetowym Orange.pl.

W ramach oferty klienci, którzy złożą zamówienie na umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas oznaczony 24 miesiące w jednym z planów taryfowych:

otrzymają 100% rabatu na abonament przez 6 pełnych okresów rozliczeniowych.

Promocja dotyczy wyłącznie użytkowników przenoszących numer do Orange z innej sieci (MNP) i obowiązuje zarówno w przypadku wyboru abonamentu z telefonem jak i w wersji Tylko SIM.

W przypadku składania zamówienia za pośrednictwem strony www.orange.pl, skorzystanie z rabatu będzie możliwe po uprzednim wygenerowaniu kodu rabatowego, następnie należy wejść na stronę www.orange.pl/kupon, wpisać otrzymany kod rabatowy oraz przesłać go poprzez formularz do Orange. Kupon rabatowy jest jednorazowy.

W trakcie generowania kodu i realizacji zamówienia umowy, użytkownik musi posiadać wyłączoną blokadę plików cookies na końcowym urządzeniu z którego łączy się ze stroną orange.pl

Szczegółowy opis realizacji zamówienia i sposób uzyskania kodu rabatowego znajduje się w regulaminie promocji.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami opartymi o funkcjonalność kodów zniżkowych, prowadzonych w tym samym czasie przez Orange.

200 zł za nową umowę lub przeniesienie numeru do Orange w programie mOkazje lub 50 zł za przedłużenie umowy dla klientów mBanku – oferta dla klientów mBanku przedłużona do końca stycznia 2015 r.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Orange

One Reply to “6 miesięcy abonamentu gratis dla przenoszących numer do Orange (MNP)”