Plus ma w ofercie nowe urządzenia obsługujące 5G. To smartfon Motorola Edge i router Huawei 5G

Plus wprowadza do oferty kolejne urządzenia z obsługą technologii 5G. Są to flagowy smartfon Motorola Edge oraz router Huawei 5G CPE Pro 2.

Powyższe urządzenia są dostępne dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Dodatkowo klienci Plusa, którzy wybiorą polecane do 5G abonamenty mogą korzystać z łączności 5G przez cały okres trwania umowy.

Portfolio telefonów obsługujących 5G w Plusie – jaki wybrać?

Dotychczas na liście sprzętów z dostępem do 5G w ofercie Plusa znajdowały się smartfony Huawei i router ZTE:

  • HUAWEI Mate Xs,
  • HUAWEI P40,
  • HUAWEI P40 Pro oraz
  • router ZTE MC801.

Z dostępu do sieci 5G mogą korzystać wszyscy klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Po zakończeniu trwającego okresu promocyjnego, transmisja danych w technologii 5G będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wybrali taryfy do 5G lub zdecydują się na ofertę nowych taryf 5G.

motorola edge smartfon do sieci 5g dostępny w plusie

Motorola Edge na abonament 5G w Plusie.

Motorola Edge dostępna jest w ofercie Plusa za 299 zł na start i 36 rat po 75 zł za sprzęt.

Najtańszy abonament w Plusie polecany do korzystania z usług w sieci 5G to abonament za 70 zł miesięcznie. Klienci otrzymują pakiet internetu 24 GB/mies. oraz z jedną z usług w cenie przez cały czas trwania umowy: TIDAL, HBO GO lub Pakiet IPLA Sport Premium.

Kolejna taryfa za 75 zł miesięcznie zawiera dużo większy pakiet internetowy – 72 GB/mies. W każdym z wymienionych abonamentów dostępne są także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce i w roamingu w UE oraz 120 minut na połączenia międzynarodowe.

W ramach programu smartDOM klienci mogą dokupić 3 kolejne karty SIM z pakietem 100 GB/mies. Każda dodatkowa karta objęta jest zniżką w wysokości 25 zł i zapewnia dostęp do 5G przez cały okres trwania umowy.

5G dla biznesu – Plus poleca dwa abonamenty komórkowe dla firm już od 70 zł netto.

Dla klientów biznesowych w Plus dla Firm polecaną taryfą do korzystania z 5G jest abonament za 70 zł netto (86,10 zł VAT) z 30 GB/mies. lub abonament za 75 zł netto (92,25 zł z VAT) z 85 GB/mies. W obu abonamentach dla firm dostępne są także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce i w roamingu w UE oraz 240 minut na połączenia międzynarodowe do UE.

W ramach programu smartFIRMA klienci, którzy potrzebują dodatkowych kart, mogą kupić 3 dodatkowe abonamenty głosowe z 30 GB/mies. lub 85 GB/mies. lub internet mobilny z pakietem 100 GB/mies. Zniżka dla każdej karty wynosi 25 zł/mies. netto (30,75 zł z VAT).

5G dla domu – nowy router stacjonarny Huawei 5G CPE Pro 2 w Plusie.

Klienci Plusa mogą skorzystać z internetu mobilnego w technologii 5G. W ramach umowy z internetem dostępny jest najnowszy router Huawei 5G CPE Pro 2.

Urządzenie zapewnia stabilny i mocny sygnał oraz szerokie pokrycie siecią Wi-Fi. HUAWEI 5G CPE Pro 2 pracuje w standardzie łączności bezprzewodowej WiFi 6 (802.11ax).

W Plusie router Huawei 5G CPE Pro 2 dostępny jest za 1 zł na start i np. 36 rat po 55,5 zł za sprzęt w ofercie abonamentowej z internetem mobilnym. Polecaną taryfą do 5G jest abonament za 70 zł miesięcznie (po rabacie za e-fakturę) z pakietem internetu 100 GB/mies. Oferta jest dostępna również dla klientów biznesowych.

źródło: Plus