T-Mobile ma 2000 stacji bazowych 5G. Najlepsza mapa nadajników w paśmie C

T-Mobile uruchomił dwutysięczną stację bazową, która dostarcza klientom sygnał 5G z wykorzystaniem pasma C.

W ostatnim tygodniu w magentowej sieci aktywowano 156 nowych stacji – informuje w komunikacie operator. W zasięgu sieci 5G T-Mobile znajduje się już ponad 1/4 mieszkańców Polski – czytamy dalej. 

Do tej pory najwięcej stacji bazowych włączono w stolicy. Warszawa może pochwalić się liczbą 306 stacji bazowych 5G, w następnej kolejności jest Kraków (140) i Poznań (129).

Sieć 5G Bardziej od T-Mobile jest dostępna już w ponad 330 lokalizacjach w całej w Polsce. Aktualna mapa zasięgu sieci 5G T-Mobile znajduje się na stronie: https://www.t-mobile.pl/5g.

Z oferty 5G Bardziej w T-Mobile mogą już korzystać wszyscy klienci usług abonamentowych (z taryfą T). Użytkownicy aktualnych ofert przedpłaconych: oferty na doładowania (T-Mobile MIX), klienci Red Bull MOBILE, a także klienci T-Mobile na kartę, korzystający z ofert GO! M, GO! M+UA oraz GO! L.

Klienci T-Mobile mogą skorzystać z prezentu w postaci bezpłatnego dostępu do nielimitowanego internetu w smartfonie. Wystarczy, że do 30 kwietnia aktywują tę usługę w aplikacji „Mój T-Mobile” w ramach programu Magenta Moments. Od tego momentu przez 30 dni można testować internet 5G.

źródło: T-Mobile