3 abonamenty w cenie jednego w Plusie

Plus zmodyfikował Mistrzowską Ofertę i dodaje kolejny wariant z 3 abonamentami w cenie jednego.

Klienci Plusa mogą kupić 3 abonamenty w cenie jednego z pakietem 750 GB do podziału na trzy numery za 99 zł miesięcznie. W tej ofercie dostępne są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej.

W Plusie możemy włączyć pakiet All In Streaming, który działa na każdym numerze za darmo nawet przez 6 miesięcy. . Od 7. miesiąca opłata za usługę streamingową (Disney+, HBO Max) wyniesie 49,99 zł/mies. i będzie doliczona do rachunku.

3 abonamenty w Plusie – ile można zaoszczędzić?

W Plusie można połączyć nawet trzy numery w ramach jednego abonamentu – Plus XL Rodzina. W ramach Mistrzowskiej Oferty za 99 zł miesięcznie przez 2 lata możemy korzystać z trzech abonamentów komórkowych. Wszystkie numery współdzielą pakiet 750 GB i pozostałe zasoby – nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Koszt abonamentu dla jednego numeru to tylko 33 zł miesięcznie. Promocja adresowana jest do nowych klientów, osób przechodzących do Plusa z innej sieci oraz dotychczasowych użytkowników oferty Plus na kartę czy MIX.

Od 25 miesiąca cena usługi wyniesie 189 zł/mies. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 40 zł.

2 abonamenty w cenie jednego – jakie zmiany w 2024?

Mistrzowska Oferta 2 abonamenty w cenie jednego od teraz jest dostępna z w promocji cenowej przez 24 miesiące. Klienci Plusa korzystają z obniżonej ceny za dwa abonamenty przez 2 lata. Tak jak do tej pory do wyboru są dwie opcje:

  • Oferta 2w1 za 69 zł miesięcznie z pakietem 240 GB do wspólnego wykorzystania wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Oferta ta jest dostępna dla wszystkich nowych klientów Plusa, osób przechodzących do Plusa z innych sieci oraz dotychczasowych użytkowników oferty Plusa na kartę czy MIX. Od 25 miesiąca cena usługi wyniesie 129 zł/mies.
  • Oferta 2w1 za 59 zł miesięcznie z pakietem 100 GB do wspólnego wykorzystania wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Ta oferta skierowana jest dla klientów Plusa, którzy jednocześnie kupią lub przedłużą inny abonament głosowy o wartości min. 39 zł/mies. lub usługę Internetu (mobilnego/światłowodowego) o wartości min. 19 zł/mies. Klienci posiadający Polsat Box mogą skorzystać z tej oferty, o ile równocześnie zakupią lub przedłużą usługę Polsat Box o wartości min. 20 zł/mies. Od 25 miesiąca cena usługi wyniesie 109 zł/mies.

Promocja Mistrzowska Oferta za 59 zł jest dostępna w trakcie przedłużenia lub zakupu dodatkowej usługi, może to być: abonament komórkowy za min. 39 zł/mies. lub Telewizja Polsat Box za min. 20 zł/mies. lub Internet za min. 19 zł/mies.

Pakiet streamingowy w Plusie

Abonenci Plusa mają możliwość aktywowania pakietu All In Streaming w promocji w momencie zawierania umowy głównej. Pakiet obejmuje dostęp do popularnych platform: Disney+, HBO MAX oraz dedykowanego pakietu Polsat Box Go Plus za 49,99 zł/mies.

W zależności od wybranego abonamentu, klienci Plusa otrzymują dostęp do platformy All In Streaming w prezencie na okres 3 lub 6 miesięcy. Przy abonamentach głosowych o wartości od 69 zł miesięcznie z umową na 2 lata, abonenci otrzymają 6 miesięcy dostępu w prezencie. Przy niższych abonamentach w Plusie – 3 miesiące za 0 zł.

źródło: Plus