200 zł cashbacku za kupno smartfonu Nokia Lumia 730 lub Lumia 735

Od 13 października br. dostępna jest akcja promocyjna „Odbierz 200 zł” skierowana do klientów, którzy kupią smartfon Nokia Lumia 730 lub Nokia Lumia 735. W ramach prowadzonej akcji Nokia wypłaci premię pieniężną (cashback) w wysokości 200 zł za nabycie jednego z powyższych urządzeń. Z oferty mogą korzystać klienci sieci komórkowych.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zakup w okresie od 13.10.2014 do 30.11.2014 r. smartfonu Nokia Lumia 730 lub Lumia 735, następnie wypełnienie i przesłanie formularza konkursowego wraz z dowodem zakupu na adres Organizatora promocji.

Niezbędne Informacje o promocji w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.lumia.pl/promocja.

Akcją objęte są wyłącznie produkty fabrycznie nowe, nabyte w okresie trwania akcji w punktach sprzedaży detalicznej na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, w tym nabyte w ramach sprzedaży na odległość prowadzonej przez przedsiębiorców z siedzibą w Polsce. Akcją nie są objęte produkty pochodzące ze sprzedaży na rynku wtórnym.

Smartfon Nokia Lumia 735 można nabyć z abonamentem w trzech sieciach komórkowych: Orange, Plus i T-Mobile.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 7 grudnia 2014 roku (decyduje data stempla pocztowego). Organizator przewidział przyznanie 5000 premii pieniężnych w ramach akcji. Premia pieniężna przyznawana jest do wyczerpania puli premii, według kolejności zgłoszeń. O wyczerpaniu puli premii pieniężnych Organizator poinformuje na stronie www.lumia.pl/promocja.

Wszystkie informacje o promocji można znaleźć również na facebookowym profilu Nokia Polska. Regulamin promocji do pobrania pod tym adresem.

Porównanie cen Nokia Lumia 735 LTE w ofertach abonamentowych Orange, Plus i T-Mobile

Dodatkowe promocje w Orange i Plusie

Oprócz premii wynoszącej 200 zł klienci przenoszący numer do Plusa w sklepie internetowym operatora otrzymują 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

Podobną promocją kusi także sieć Orange w której do końca 2014 r. dostępna jest promocja 6 miesięcy abonamentu za 0 zł przy wyborze jednego z trzech planów taryfowych Orange: Smart Plan Halo 59,98 zł, Smart Plan Halo 69,98 zł i Smart Plan Multi 89,98 zł. Szczegółowo o promocji piszemy pod tym adresem. Standardowo klienci przenoszący numer do Orange otrzymują 20% więcej minut w abonamencie i 3 miesiące abonamentu gratis przy wyborze dowolnej taryfy Smart Plan Halo, Smart Planu Multi 49,98 zł lub Smart Planu Multi 89,98 zł.

Dodatkowo klienci mBanku podpisujący nową umowę lub przenoszący numer do Orange mogą otrzymać premię 200 zł – oferta dostępna w ramach programu rabatowego mOkazje, więcej informacji tutaj.

Autor: Kuba Stefanik/Abonamenty.pl
źródło: Nokia, fot. Nokia Press

3 Replies to “200 zł cashbacku za kupno smartfonu Nokia Lumia 730 lub Lumia 735”

  1. Nie wiem co za oszołom to wymyślił, ale żeby kupić Lumię 735 to trzeba od razu wziąć ślub z jakimś operatorem.

  2. Czy ktoś już otrzymał zwrot 200 zł ,bo jest połowa stycznia i nic

  3. Mi przelali jakoś na początku grudnia, a wysłałem do nich dokumenty pod koniec października