10% upustu od abonamentu dla przenoszących numer w promocjach świątecznych T-Mobile

Od 14 listopada T-Mobile wprowadza nowe, świąteczne oferty promocyjne. Osoby podpisujące umowę lub aneks do umowy z operatorem będą mogły kupić atrakcyjne telefony lub smartfony w promocyjnych cenach, a także otrzymać w prezencie usługi dodatkowe, takie jak „nielimitowane” SMSy czy rozmowy krajowe za jedyne 1,99zł. W ramach świątecznej promocji T-Mobile obecni abonenci oraz nowi klienci przenoszący numer od innego operatora otrzymają 10% upustu od abonamentu przez cały okres trwania umowy.

Propozycje „Święta w T-Mobile. Oferta minutowa z telefonem” oraz „Święta w T-Mobile. Oferta multimedialna z telefonem” oparte są na taryfach Rodzinnych. Wszystkie taryfy zawierają pakiety minut do sieci komórkowych i na numery stacjonarne oraz usługę bezpieczny Internet w T-Mobile, która pozwala na pełną kontrolę kosztów podczas korzystania z Internetu w telefonie.

Obecni abonenci oraz nowi klienci przenoszący numer z innej sieci, którzy podpiszą z T-Mobile umowę w okresie świątecznym, rozpoczynającym się 14 listopada, będą mogli cieszyć się niższym, promocyjnym abonamentem. Przewidziano dla nich 10-procentowy upust na abonament, który obowiązywać będzie przez cały okres umowy zawartej na 24 lub 48 miesięcy. Dodatkowo T-Mobile, dbając o środowisko naturalne, przygotował specjalną promocję dla klientów, którzy zrezygnują z papierowej wersji faktury na rzecz jej elektronicznego odpowiednika. Wszyscy abonenci, którzy wybiorą opcję f@ktura zapłacą abonament miesięczny niższy o 5 zł brutto.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszyscy podpisujący z T-Mobile umowę otrzymają możliwość wykupienia dodatkowych usług za symboliczną kwotę 1,99zł, bez względu na wysokość abonamentu. Użytkownicy taryf Rodzina 20 i 40 będą mogli otrzymać w ramach tej sumy „nielimitowane” SMSy i MMSy na wszystkie numery w T-Mobile w kraju, a także usługę Sieć Rodzinna, w ramach której można wykonywać bezpłatne połączenia pomiędzy dwoma numerami w sieci. Taryfy Rodzina 60 i 80 przewidują dodatkową możliwość wyboru usługi nielimitowanych rozmów krajowych w obrębie sieci T-Mobile oraz „nielimitowane” SMSy i MMSy na wszystkie krajowe numery, bez względu na operatora.

Najwyższa opcja abonamentowa – Rodzina 110 – zapewnia całkowicie darmowe rozmowy z użytkownikami wszystkich sieci komórkowych oraz możliwość wykupienia za 1,99 zł nielimitowanych połączeń z numerami stacjonarnymi oraz Sieci Rodzinnej dla grupy czterech osób. Numery w sieci rodzinnej mogą komunikować się ze sobą w ramach pakietu 2000 minut, które otrzymuje każdy numer należący do grupy.

Wszystkie dodatkowe usługi w promocyjnej, świątecznej cenie wykupić można zawierając umowę abonamentową z T-Mobile w jednym z salonów, zlokalizowanych na terenie całego kraju, lub online.

źródło: T-Mobile