Play promuje specjalne zestawy ofert za 50 zł

Play przygotował 5 ofert promocyjnych po 50 zł. Z każdej z nich można skorzystać bez wychodzenia z domu dzięki darmowej dostawie kurierskiej.

Klienci, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru do sieci Play w ramach nowej oferty mogą wybrać smartfon za 1 zł. Już teraz dostępny jest Samsung Galaxy A10, a od 24 kwietnia pojawi się model LG K41S.

Przenieś numer do Play i płać tylko 50 zł za abonament i telefon

Osoby, które skorzystają z oferty otrzymają do wykorzystania 7 GB danych, nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y. Dodatkowym atutem jest 6 miesięcy dostępu do serwisu Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat. Opłata aktywacyjna wynosi 50 zł

Przenieś numer do Play dla firm

Play przygotował ofertę za 50 zł dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W propozycji dla firm operator promuje zestawy ze smartfonem Samsung Galaxy A51 w cenie 199 zł lub Huawei P smart Pro za 169 zł. Oferta zawiera wszystko to, co w wersji indywidualnej. W przypadku propozycji dla firm podane są ceny netto.

Elastyczny MIX dla każdego w Play

W tym zestawie w ramach oferty MIX Elastyczny mamy do wyboru takie urządzenia:

  • Samsung Galaxy A10 za 1 zł,
  • huawei P40 Lite E za 59 zł,
  • Huawei P Smart 2019 za 59 zł,
  • Xiaomi Redmi 7A za 1 zł,
  • OPPO A31 za 1 zł,
  • OPPO A5 2020 za 1 zł
  • Motorola One Macro za 1 zł,
  • LG K50S za 1 zł,
  • LG K51S (dostępny od 24 kwietnia)

Podane ceny urządzeń obowiązują w ofercie Formuła MIX L, umowa na 24 doładowania: 50 zł przez pierwsze 12 doładowań i 100 zł przez kolejne 12 doładowania.

Bez względu na wybrany model, użytkownik w ramach umowy otrzymuje również nieograniczone pakiety minut, SMS-ów, MMS-ów oraz 6 GB danych miesięcznie z możliwością powiększenia do 10 GB przez sześć miesięcy bez opłat.

Zestaw Junior BOX w zestawach MIX

W ofercie Junior Box proponowane są zestawy smartfonów z gadżetami oraz nowość – konsola Xbox One S All-Digital Edition w prezencie z trzema grami: Minecraft, Fortnite oraz Sea of Thieves.

W każdym pakiecie MIX Elastyczny, Play gwarantuje nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz 6 GB pakietu danych. Dodatkowo, każdy kto skorzysta z promocji może zwiększyć swój transfer do 10 GB miesięcznie przez pół roku.

Internet do domu za 0 zł przez 3 miesiące

Play od kilku dni proponuje użytkownikom, specjalną ofertę na internet mobilny. Jest to opcja internetu bez limitu GB (100 GB z pełną prędkością) dostępna przez 3 miesiące za 0 zł. Po tym okresie, opłata za abonament miesięczny w wariancie z routerem za 1 zł wyniesie 50 zł.

Przez pierwsze pół roku nowi abonenci Internetu mobilnego od Play otrzymają dostęp do serwisu Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat. W ofercie klienci mają do wyboru dwa routery za 1 zł: Huawei B311, umożliwiający połączenie przez Wi-Fi i przewodowo lub przenośny Huawei E5783.

Play dba o bezpieczeństwo dostawy

Każdy z zamówionych zestawów zostanie w bezpieczny sposób dostarczony do klienta. Wszystkie koszty można pokryć za pomocą płatności online, a sama paczka zostanie dostarczona bezpłatnie pod wskazany adres przez firmy kurierskie, które wdrożyły do swoich usług dostawę bezkontaktową. Dzięki temu każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona i poddana dezynfekcji, a jej odbiór jest możliwy w bezpiecznej odległości od kuriera.

źródło: Play