Abonament komórkowy w Orange. Porównanie, opis i przegląd oferty, ceny, bonusy

Orange to jeden z czterech, dużych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Sieć Orange oferuje abonamenty komórkowe w przedziale cenowym od 45 zł do 90 zł.

Dodatkowo funkcjonują dwie submarki Orange, które uzupełniają ofertę na abonament komórkowy w pomarańczowej sieci:

  • nju – oferta na abonament bez umowy i subskrypcja,
  • Orange Flex – subskrypcje w aplikacji.

W tym artykule zebrałem informacje na temat dostępnych planów taryfowych z przeznaczeniem dla klientów indywidualnych. Przygotowałem także przegląd oferty w formie tabeli, opisy poszczególnych abonamentów. Na początek polecam Ci listę aktualnych bonusów i promocji w Orange.

Bonusy, które dostaniesz przy zakupie abonamentu w Orange:

  • Bonusy za przeniesienie numeru online z innej sieci. W Planach S, M, L zyskujesz abonament za darmo przez pierwsze 3 miesiące,
  • Bonusy za drugi i każdy kolejny abonament w Orange. Przy zamówieniu więcej niż jednego abonamentu dostaniesz zniżkę 20 zł/mies. na każdą kartę SIM. Działa to prosto. Rabat aktywuje się automatycznie na rachunku. Kolejny numer w Planie M masz za 50 zł/mies., a w Planie L za 70 zł/mies.

Ile kosztuje najtańszy abonament komórkowy w Orange?

Czy najtańszy może być jednocześnie najlepszy. To zależy. W Orange najtańszy abonament telefoniczny to Plan XS, który kosztuje 45 zł miesięcznie. W podstawowej taryfie od Orange dostaniemy nielimitowane połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE. To chyba tyle zalet dla tego abonamentu ponieważ pakiet internetowy jest tu niewielki i zapewnia symboliczne 5 GB w cenie. Plan XS można rekomendować użytkownikom, którzy okazjonalnie korzystają z Internetu w telefonie lub nie potrzebują go wcale.

Aby bardziej komfortowo przeglądać strony internetowe czy korzystać z aplikacji i serwisów streamingowych – wybierz inny abonament komórkowy z oferty Orange. Może to być Plan S za 60 zł mies., który zapewnia swobodniejszą konsumpcję treści internetowych w smartfonie. W Planie S, co miesiąc masz do dyspozycji solidny pakiet danych 50 GB.

Abonamenty komórkowe Orange w 2024:

Opłata aktywacyjna: 60 zł.

Abonament komórkowy z rabatem – co to oznacza?

Podana ceny za abonament komórkowy uwzględnia zniżki:

  • rabat dla użytkowników Mój Orange za e-fakturę, odbierany co miesiąc w Mój Orange (-5 zł/mies.),
  • rabat za zgody marketingowe (-5 zł/mies.),
  • rabat przez pierwsze 24 mies. za zawarcie umowy na czas określony (-10 zł/mies.). Od 25 mies. kwota abonamentu wzrośnie o 10 zł/mies.

Polecamy w Orange:

źródło: Orange, wł.

Aktualizacja: 07.04.2024