nju mobile wystartowało z ofertą na kartę i abonamentem bez długoterminowej umowy

Przedstawiamy zebrane informacje na temat oferty nju mobile z rachunkiem, nowej marki sieci Orange. W kilku zdaniach wprowadzenie marki nju mobile i nową ofertę zaanonsował rzecznik Orange na blogu operatora:

Heyah non stop – abonament bez telefonu z nielimitowanymi rozmowami w cenie 29 zł

To najtańszy no limit na rynku na połączenia do wszystkich sieci krajowych – 29 zł miesięcznie lub 2 zł dziennie w ofercie na kartę. Niskie, identyczne stawki w ofercie zarówno z rachunkiem jak i na kartę: 19 gr/min, 9 gr/SMS i 19 gr/1MB. Ponadto unikatowy mechanizm ceny maksymalnej w nju mobile z rachunkiem, który powoduje, że nie zapłacicie miesięcznie więcej niż 29 zł za rozmowy, 9 zł za SMS-y i 19 zł za internet, czyli razem 57 zł w opcji full. Każda usługa jest rozliczana oddzielnie, dlatego jeśli np. nie korzystacie z mobilnego netu, to tylko za 38 zł miesięcznie macie no limit na rozmowy i SMS-y do wszystkich. W nju mobile płacicie zgodnie z cennikiem do osiągnięcia górnego limitu wydatków, a potem dalsze korzystanie z rozmów, SMS-ów i internetem jest bezpłatne. Nie ma żadnych, długich kontraktów. Umowa abonamentowa obowiązuje przez 30 dni i automatycznie się przedłuża. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie njumobile.pl.

Dwa abonamenty no limits bez telefonu w Red Bull Mobile od 29,50 zł

Oferta nju mobile z rachunkiem – szczegóły taryfy njubuzz:

Usługi podstawowe:

  • Minuta rozmowy do wszystkich sieci krajowych i na stacjonarne – 19 gr
  • SMS do sieci krajowych operatorów komórkowych – 9 gr
  • MMS do sieci krajowych operatorów komórkowych – 19 gr
  • 1 MB przesyłu danych – 19 gr (taktowanie co 100 kB, po przekroczeniu 1 GB prędkość internetu spada do 16 kb/s

Limity:

Do momentu osiągnięcia kwot maksymalnych poszczególne usługi rozliczane są według cennika podstawowego. Kwoty maksymalne po przekroczeniu których dalsze korzystanie z usług jest bezpłatne:

  • Rozmowy krajowe po wykorzystaniu 29 zł – nielimitowane
  • SMSy i MMSy krajowe po wykorzystaniu 9 zł – nielimitowane
  • Internet w kraju (1 GB) – 19 zł

Oferta skierowana wyłącznie do klientów indywidualnych. Umowa na czas nieokreślony z okresem wypowiedzenia 30 dni, aktywacja 0 zł w przypadku wyboru e-faktury (200 zł przy wyborze faktury papierowej). Elastyczny abonament będący pakietem kwotowym w przedziale 9-57 zł miesięcznie. Zamówienie oferty z rachunkiem tylko przez internet. Koszt dostarczenie karty SIM z umową bezpłatny.

Minimalna kwota rachunku w miesiącu – 9 zł. Opłatę minimalną można w całości wykorzystać na dowolne usługi. Niewykorzystana część kwoty minimalnej będzie doliczana do następnego rachunku.
Maksymalna kwota rachunku w miesiącu – 57 zł na którą składają się łączne opłaty za nielimitowane rozmowy (29 zł), SMSy, MMSy do wszystkich (9zł) i pakiet internetowy 1 GB (19 zł). Kwoty maksymalne rozliczane są oddzielnie.

Dodatkowe usługi:
– pakiety internetowe 300 MB – 5 zł, 700 MB – 7zł
cennik usług w roamingu międzynarodowym

Połączenie z Obsługą Klienta nju mobile *610 lub 690610610 kosztuje 5 zł, niezależnie od czasu jego trwania. Połączenie z Automatyczną Obsługą nju *620 – 40 gr.

Jeżeli wpłata za zaległy rachunek nie zostanie odnotowana w ciągu 30 dni od terminu płatności za usługi telekomunikacyjne, umowa z nju mobile zostanie rozwiązana w trybie natychmiastowym, a numer następnego dnia zostanie przeniesiony do oferty nju na kartę.

Usługa Skarbonka

W sytuacji, gdy abonent nju mobile nie ureguluje należności za rachunek telefoniczny, a operator zablokuje możliwość wykonywania połączeń, ma on możliwość korzystania z usług poprzez doładowanie numeru abonenckiego, na którym została założona blokada, jednym z następujących sposobów doładowań:
– poprzez bankomat
– za pomocą strony internetowej www.doladowania.njumobile.pl
– za pomocą bankowości elektronicznej
– doładowanie kartą zdrapką o dowolnym nominale

Usługa „skarbonka” jest bezpłatna i włączana automatycznie. Jeśli abonent ureguluje należności wynikające z rachunku telefonicznego niewykorzystane środki pieniężne wynikające z doładowań, o których mowa powyżej, zostaną udostępnione we wszystkich następnych okresach rozliczeniowych.

W każdej chwili abonent oferty nju z rachunkiem ma możliwość sprawdzenia ilości wykorzystanych „limitów” wysyłając SMS-a pod numer 358, w treści SMS-a wpisując komendę ILE – koszt 9 gr.

Regulaminy:
Cennik usług w ofercie nju z rachunkiem
Regulamin promocji w ofercie „nju z rachunkiem”

Zrzut ekranu z infografiką oferty nju mobile:

nju-oferta-1

Profil Nju mobile na Facebooku

 

2 Replies to “nju mobile wystartowało z ofertą na kartę i abonamentem bez długoterminowej umowy”

  1. na kartę to podobno do bani

    abonament jeszcze nie znalazłem zlej opinii